GREEN-land Group

Zespół zarządzający GREEN-land Group

500x500px

Justyna Sawicka

Właściciel

Ponad 10 lat pracuje w CBRE (31.000 pracowników i ponad 300 biur na całym świecie) na stanowisku EMEA Supply Chain Lead CBRE Group. Jest członkiem zespołu oddziału CBRE operującego w biurze w Londynie, bezpośrednio jest odpowiedzialna za usługi utrzymania kilkuset zakładów produkcyjnych i biur firmy ERICSSON w ponad 56 krajach w Europie, Afryce i Bliskim Wschodzie.

500x500px

Ryszard Słowiński

Dyrektor Wykonawczy

Ponad 30 letnie doświadczenie zawodowe. Przez niemal 20 lat pracy związany z bankowością. W 2000 roku, jako dyrektor projektu współtworzył mBank – pioniera bankowości internetowej, a w 2006 roku jako Prezes Zarządu emFinanse SA. W latach 2010-2014 pełnił funkcję Pierwszego Wiceprezesa Zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego (bank rozwoju). Od 2014 roku jako Prezes Zarządu BGK Nieruchomości SA współtworzył pierwszy w Polsce Fundusz Mieszkań na Wynajem (FIZAN), inwestując w portfel ponad 3.500 mieszkań o wartości ponad 1,25 Mld złotych, tworząc największą w Polsce instytucję w segmencie prywatnego najmu (PRS). Od 2019 roku pracuje nad rozwojem GREEN-land Group.

500x500px

Radosław Malinowski

Ekspert Kontraktowy – Inżynier Energetyk

Właściciel i Zarządzający w firmie Elektric-Project. Doświadczony energetyk. Wiedza dotycząca analiz sieci energetycznych w  zakresie: warunki przyłączenia, warunki przebudowy, niskie oraz średnie napięcie. Przez wiele lat zatrudniony jako inżynier ds. przyłączeń w Energa-Operator SA.

500x500px

Albert Dworak

Ekspert Kontraktowy – Dyrektor Finansowy i Księgowy

Ponad 25 letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych grup kapitałowych i instytucji finansowych. Doświadczony finansista i główny księgowy. Członek kadr firm: Zylion Team, Cars Fleet, NWAI DM, BRE Bank, PFR Nieruchomości /BGK Nieruchomości/.

500x500px

Aleksander Słowiński

Marketing Manager

Z wykształcenia prawnik, z profesji analityk biznesowy e-commerce. Współtworzył startup ecommercowy Corner Live. Aktualnie pracuje jako e-Commerce Manager w Cloud Partners.

Odpowiada w GREEN-land Group za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną oraz przygotowanie materiałów marketingowych.

Aktualności

Chcesz dowiedzieć się więcej
o GREEN-land Group?

Chcesz wraz z nami inwestować w OZE?

Napisz do nas!